Rulo çim üretimi

Biz sizin için rulo çim üretimi yapıyoruz..

Başkent Rulo Çim, en üstün teknolojik donanım ve altyapı ile Ankara’da doğal hazır rulo çim üretmektedir. Sizlere ihtiyacınız olan mükemmel hazır çim alanı sunabilmek için üretim alanlarımızda yıl boyunca bakım faaliyetlerimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Amacımız sizlere mükemmel dokulu, bakımlı ve sorunsuz rulo çimleri en hızlı şekilde ulaştırmaktır.

Yaygın olarak çim alanları oluşturmanın iki usulü vardır. Bunlardan birincisi tohumdan ekme suretiyle ikincisi de birçok avantaj ve yüksek kalitesi dikkate alındığında, en kolayı ve ekonomik olanı hazır rulo çim kalıplarıyla kaplamadır. Rulo çimin geleneksel tohum ekme yöntemine göre birçok avantaj ve üstünlüğü vardır .

Çim öncesi toprak hazırlığı hakkında bilgi almak için lütfen toprak hazırlığı sayfamızı ziyaret ediniz.

Ankara’da üretiyor olmamız sizlere hem doğru hazır çim çeşitlerinin sunulmasını hem de uygun nakliye ile ulaşmasını sağlıyor.

Hem soğuğa hem basılmaya dayanıklı dörtlü ve altılı karışım çim çeşitlerimiz mevcuttur. Ayrıca villa bahçelerine özel,  çok sık dokulu,   halı gibi rulo çim çeşitleri de üretmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için www.rulocim.org sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Sipariş ettiğiniz gün çiminiz hazır…

 

Sertifikalı Tohum Kullanıyoruz

Ulusoy Tohumculuk sertifikalı tohumlarını kullanmaktayız

Başkent Rulo Çim, Ankara’da yaptığı üretiminin tamamında Ulusoy Tohumculuk ithal sertifikalı tohumları kullanmaktadır. Sertifikalı tohumlar size aldığınız çimin uluslararası standartlarda çimlenme ve saafiyet oranına sahip olduğunu garanti eder. İhtiyacınıza göre farklı hazır çim çeşitleri üretmekteytiz. Rulo çim fiyatları için bize 0312 441 11 38 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.